O nas

O nas

Jesteśmy multidyscyplinarnym zespołem, który łączy kompetencje projektowe z zakresu architektury, inżynierii i technologii. Rozwiązania, które proponujemy, opierają się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych oraz na zrównoważonym podejściu do procesu projektowania.

Działamy od 2010 roku, nasza siedziba znajduje się w Katowicach. W portfolio mamy projekty zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla firm oraz organizacji, a wieloletnie doświadczenie w projektowaniu architektury i instalacji oraz w nadzorowaniu realizacji przekłada się na jakość naszych usług.

Lubimy słuchać naszych klientów i rozmawiać z przyszłymi użytkownikami naszych obiektów, dlatego też nasze projekty zaspokajają zarówno wymagania biznesowe, jak i potrzeby osób, które na codzień korzystają z zaprojektowanych przez nas rozwiązań.

Zrównoważone podejście do projektowania rozumiemy jako dbałość o jakość inwestycji, przy jednoczesnym dążeniu do zoptymalizowania jej parametrów środowiskowych. Proponujemy rozwiązania technologiczne, które gwarantują niski bilans energetyczny obiektów. Projektujemy zgodnie z duchem ładu przestrzennego i z szacunkiem dla natury.